Prekybos centras

Didelė pasiūla, vienas adresas

Prekyba su perspektyva

Daug galimybių teikiantis pirkėjų traukos centras

Jei keli patrauklūs tiekėjai surenkami vienoje vietoje, tuomet atsiranda pirkėjų traukos centras – tai yra specializuotų prekybos centrų stiprybė. Juose siūloma daug prekių ir paslaugų, į juos patogu atvažiuoti, atskiros parduotuvės yra šalia viena kitos ir pakanka stovėjimo vietų. Mūsų prekybos centrai užtikrina pirkėjų srautus ir patrauklius pasiūlymus.

Veiksmingos koncepcijos

Prekybos centro galimybės

Specializuoti prekybos centrai suderina daug pasiūlymų ir paslaugų vienoje vietoje, todėl tai puiki galimybė padidinti parduotuvių patrauklumą. Yra daug įvairių galimybių sukurti specializuotus prekybos centrus su „Lidl“.

 • Didelės erdvės, moderni architektūra ir paslaugos, pavyzdžiui, tualetai pirkėjams, padeda užtikrinti patogų apsipirkimą.
  Architektūra

  Erdvu ir šviesu

  Didelės erdvės, moderni architektūra ir paslaugos, pavyzdžiui, tualetai pirkėjams, padeda užtikrinti patogų apsipirkimą.

 • Prekių pristatymas

  Maisto prekių koncepcijos

  Prekės pristatomos šiuolaikiškai. Specializuotuose prekybos centruose naujai pateikiami produktai išsinešti, pavyzdžiui, švieži kepiniai ir kava.

 • Aplinkos labui

  Tvarios technologijos

  Specializuotuose prekybos centruose mes taip pat akcentuojame tvarius technologinius sprendimus, pvz., LED apšvietimo technologiją ir aplinkai nekenkiančias šildymo bei vėsinimo technologijas.

 • Didelės erdvės, moderni architektūra ir paslaugos, pavyzdžiui, tualetai pirkėjams, padeda užtikrinti patogų apsipirkimą.

Vietai taikomi kriterijai

Svarbiausi reikalavimai

Turėdami didelę NT vystymo patirtį kartu galime rasti jūsų pasiūlytai vietai tinkamiausią sprendimą.

Nuomininkai:patrauklus nuomininkų derinys.
Pirkėjų stovėjimo vietos:patogus privažiavimas.
Prekybos erdvė:nuomai nuo 1000 kv. m.
Projektai:nauji projektai arba atnaujinimas.
Sklypai:valdomi nuosavybės arba nuomos teise.
Sklypai:su statiniais arba be statinių, bet kokio dydžio.

Norėsite daugiau informacijos?

Jūsų užklausa

Su malonumu atsakysime į visus jūsų klausimus dėl mūsų specializuotų prekybos centrų ar kito tipo parduotuvių. Laukiame jūsų žinučių!