Specialios parduotuvės

Unikaliam pastatui ar vietai

Nešabloniškas mąstymas

Individualūs sprendimai

„Lidl“ parduotuvių plėtra parodė, kad tam tikroms vietoms reikalingi individualūs sprendimai. Mes ne tik apibrėžiame standartus, bet ir galvojame apie ateitį – kurdami individualius projektus ir emocijomis grįstus architektūrinius sprendimus unikalioms vietoms bei esamoms pastatų struktūroms. Savo koncepcijomis mes prisidedame prie miestų patrauklumo išsaugojimo ir didinimo.

Parduotuvės ypatingam pastatui

Integracijos galimybės

Mes priimame konkretų sprendimą kiekvienai aplinkai – nesvarbu, ar tai būtų geležinkelio stotis, istoriniai pastatai ar stadionas, mes įterpiame savo prekybos centrą į kontekstą ir prideriname pastatą prie bendro vaizdo, kad sukurtume tikrą pridėtinę vertę. Mes randame išmanius sprendimus kiekvienai vietai ir rūpinamės, kad mūsų pirkėjai, kaip įprasta, apsipirktų modernioje ir malonioje aplinkoje.

  • Išliekamoji vertė

    Nauji impulsai

    Išsaugomi istoriniai pastatai kuria pridėtinę vertę miestui ir sykiu didina parduotuvės vietos patrauklumą.

  • Architektūra

    Ypatingi objektai

    Pakeisdami istorinių objektų paskirtį ar integruodami prekybos centrus į neįprastus projektus, mes taikome individualius ir integracinius sprendimus.

Norėsite daugiau informacijos?

Jūsų užklausa

Su malonumu atsakysime į visus jūsų klausimus dėl mūsų parduotuvių tipų ir pasitarsime dėl jūsų konkrečių pageidavimų. Laukiame jūsų žinučių!