Specialios parduotuvėsUnikaliam pastatui ar vietai

Individualūs sprendimaiNešabloniškas mąstymas

„Lidl“ parduotuvių plėtra parodė, kad tam tikroms vietoms reikalingi individualūs sprendimai. Mes ne tik apibrėžiame standartus, bet ir galvojame apie ateitį – kurdami individualius projektus ir emocijomis grįstus architektūrinius sprendimus unikalioms vietoms bei esamoms pastatų struktūroms. Savo koncepcijomis mes prisidedame prie miestų patrauklumo išsaugojimo ir didinimo.

Integracijos galimybėsParduotuvės ypatingam pastatui

Mes priimame konkretų sprendimą kiekvienai aplinkai – nesvarbu, ar tai būtų geležinkelio stotis, istoriniai pastatai ar stadionas, mes įterpiame savo prekybos centrą į kontekstą ir prideriname pastatą prie bendro vaizdo, kad sukurtume tikrą pridėtinę vertę. Mes randame išmanius sprendimus kiekvienai vietai ir rūpinamės, kad mūsų pirkėjai, kaip įprasta, apsipirktų modernioje ir malonioje aplinkoje.

ArchitektūraYpatingi objektai

Pakeisdami istorinių objektų paskirtį ar integruodami prekybos centrus į neįprastus projektus, mes taikome individualius ir integracinius sprendimus.

Išliekamoji vertėNauji impulsai

Išsaugomi istoriniai pastatai kuria pridėtinę vertę miestui ir sykiu didina parduotuvės vietos patrauklumą.

Jūsų užklausaNorėsite daugiau informacijos?

Su malonumu atsakysime į visus jūsų klausimus dėl mūsų parduotuvių tipų ir pasitarsime dėl jūsų konkrečių pageidavimų. Laukiame jūsų žinučių!

Kontaktiniai duomenys